Reklama

Tak bawiło się Wysokie Mazowieckie! Gwiazdy disco polo porwały tłumy [FOTO + VIDEO]

27/06/2026 23:12

Tłumy mieszkańców, gwiazdy disco polo i świetna atmosfera - II Gala Disco Polo w Wysokiem Mazowieckiem okazała się prawdziwym świętem muzyki tanecznej. Na scenie wystąpili m.in. Andre, Bayera i MIG, a finałem wieczoru był widowiskowy pokaz fajerwerków.


Muzyka, taniec i doskonała atmosfera - tak w skrócie można podsumować II Galę Disco Polo, która odbyła się dziś, 27 czerwca, na terenie za Miejskim Ośrodkiem Kultury w Wysokiem Mazowieckiem. Wydarzenie zgromadziło liczne grono mieszkańców oraz gości z regionu, którzy przez kilka godzin bawili się przy największych przebojach muzyki tanecznej.

 

Uroczystego otwarcia gali dokonali burmistrz Wysokiego Mazowieckiego Jarosław Siekierko wraz z zaproszonymi gośćmi. 

 

Koncerty rozpoczęły się punktualnie o godzinie 17:00. Na scenie pojawili się kolejno: Raider, Menelaos, Milano, Andre, Bayera oraz gwiazda wieczoru - zespół MIG. Każdy z artystów zaprezentował swoje największe przeboje i zadbał o fantastyczny kontakt z publicznością. Nie zabrakło wspólnego śpiewania, tańców oraz pamiątkowych zdjęć z fanami.

Reklama

 

Publiczność doskonale bawiła się przy największych hitach wieczoru. Andre porwał wszystkich utworami „Ale Ale Aleksandra” czy „Ta szalona Karolina”. Zespół Bayera rozgrzał publiczność przebojami „Bukiet róż”, „Obrączki szczerozłote” i „Popłyniemy”. Z kolei podczas koncertu zespołu MIG uczestnicy wspólnie śpiewali takie hity jak „Miód malina”, „Lalunia” i „Wymarzona”.

 

W przerwach pomiędzy koncertami o dobrą atmosferę zadbał Didżej Mietek, który podtrzymywał taneczny klimat i zachęcał uczestników do wspólnej zabawy.

Reklama

 

II Gala Disco Polo po raz kolejny pokazała, że muzyka taneczna niezmiennie cieszy się w regonie ogromną popularnością. Mieszkańcy Wysokiego Mazowieckiego oraz okolicznych miejscowości bawili się znakomicie do późnych godzin wieczornych, a zwieńczeniem wydarzenia był efektowny pokaz fajerwerków.

 

Patronem medialnym II Gali Disco Polo w Wysokiem Mazowieckiem był portal eWysMaz.pl. Zachęcamy do obejrzenia naszej relacji z wydarzenia.

Reklama

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo ewysmaz.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości