Do zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło we wtorkowy wieczór na ulicy Obwodowej w Kuleszach Kościelnych. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń, a uczestnicy zdarzenia nie wymagali pomocy medycznej.
Do zdarzenia drogowego doszło we wtorek, 23 czerwca, około godziny 18:30 na ulicy Obwodowej w Kuleszach Kościelnych.
Jak poinformowała oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Wysokiem Mazowieckiem, mł. asp. Kinga Wlazło, doszło tam do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Na miejsce skierowano służby, które zabezpieczyły miejsce zdarzenia i wyjaśniały okoliczności kolizji. Na szczęście żadna z osób uczestniczących w zdarzeniu nie odniosła obrażeń i nie było konieczności udzielania pomocy medycznej.
Policjanci sprawdzili stan trzeźwości kierowców. Obaj byli trzeźwi.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze